5 asja, mida peavad teadma kõik netipokkeriga alustajad            

Netipokkerit tuntakse juba üle viieteistkümne aasta. Peaaegu kogu maailma tõsisemad pokkerimängijad kogunevad ka virtuaalses keskkonnas, et omavahel võistelda ning suuri summasid võita. Internet on hea viis, kuidas nautida pokkerimängu ilma selleta, et peaks kasiinosse minema.

Ka netis käib mäng päris raha peale ning tekib juurde järjest rohkem kodulehti, kus pokkerit mängida. Kui oled mängus algaja, tutvu nende viie nõuandega, mida kindlasti teadma peaksid.

  1. Leia mängimiseks õige koht. On oluline leida enda jaoks kõige sobivam koht pokkeri mängimiseks, kuna selleks on sul täielik õigus. Kui otsid online mängudeks (kasiino online) õiget saiti, vaata, et seal saaks mängida erinevat liiki pokkereid eri viisidel. Tähelepanu tasub pöörata ka mängijate arvule, kuna seegi annab lehe kvaliteedi kohta teavet. Lõppude lõpuks sa ju soovidki turvalises kohas mängida, kuna jutt käib rahast.
  2. Aus võistlus. Netis pokkerit mängides võid kohata inimesi, kes ütlevad, et sellises keskkonnas pole võimalik inimesel kontrollida, kas mänge korraldatakse ausalt. See pole õigupoolest tõde, kuna usaldusväärsed portaalid kasutavad juhuslike arvude generaatoreid, et mäng tõepoolest aus oleks. Ühtlasi teostatavad vastavad asutused selliste portaalide üle järelvalvet.
  3. Reeglid. Internetis hasartmänge mängides tuleb arvesse võtta, et selle reeglid võivad riigiti erineda. On riike, kus inimesed võivad julgelt erinevatesse portaalidesse registreerida ning neid mängida, ning riike nagu Saksamaa, kus hasartmängudega seonduv on palju rangemalt piiratletud.
  4. Konkurents on tugev. Kui oled netipokkeris algaja, võid avastada, et ei ole nii hea kui sinu vastased. Seetõttu on oluline alguses madalate panuste peale mängida, kuna vastasel korral võid kohe suurtest summadest ilma jääda.
  5. Vastutustundlik mängimine. See on miski, mida öelda algajatele ning mida võib ka kogenud mängijatele pidevalt meelde tuletada. Pokker, nagu ka teised hasartmängud, võivad tekitada sõltuvust. Nii on, ning paljud jäävad sõltuvusse just netipokkerit mängides, kuna kõik toimub kiirelt ja automaatselt. Ühtlasi pääsed netimängudele ligi igal pool, kus viibid. Ära unusta kunagi, et mängid päris raha peale. Nähes ekraanil numbreid, kipub tihti meelest minema, et need tähistavad päris eurosid.