Kas mängu Starburst on võimalik petta?

Kahtlemata on Starburst üks populaarsemaid mänge, mille Šveitsi ettevõte NetEnt loonud on. Viis rullikut ja kümme panuseliini ning 3D-efektidega täiendatud kosmosetemaatika on mängureid rõõmustanud juba seitse aastat. Veelgi enam – Starburst pole keeruline mäng ning loob illusiooni, et ka võita on lihtne.

Ent ära otsusta mängu kohta üksnes tema välimuse järgi! Oluline, on mehhanism töötaks täpselt nii nagu vaja ning Starburst on selles vallas kuldmedali välja teeninud. Erinevalt teistest mängudest, kus võib lisaspinne võita, on Starburstis “wild”-sümbol, mis võib ilmuda kolmele keskmisele liinile ning võib neil liinidel iga sümbolit asendada, kinkides lisaks ka ühe tasuta spinni. Nii võib temast juba korralikult kasu olla!

Ent oleme ausad, tegelikult on kaotuseid siiski rohkem kui võite, mistõttu tekib pähe salamisi mõte sellest, kas Starbursti oleks kuidagi võimalik petta. Kujuta ette, kui saaksid kuidagi käe rataste vahele pista ning paar sümbolit välja vahetada, või veel parem, manipuleerida mängu koodiga, et järgmine spinn edu tooks.

Mitmel pool väidetakse, et on sellised salakoodid, mille sisestades saad vähemasti tasuta boonusspinne. Kõlab ahvatlevalt, ent karm tõde on see, et moodsaid mänguautomaate pole võimalik petta, kuna iga mängu taga on väga nutikalt väljatöötatud tehnoloogia. Mõtleme loogiliselt – kui leitakski mingi moodus, siis nii internetis kui ka tavakasiinodes saaks selle probleemi lahendada juba enne, kui enamik meist sellest kuuleb.

Iga mänguautomaadi osa on juhuslike numbrite generaator, mis toodab juhuslikke numbreid, et igal spinnil oleks tulemus ettearvamatu. Ettevõtted, kes mänge loovad, aga ka internetikasiinod soovivad olla täiesti veendnud, et mängu tulemus oleks alati juhuslik ning seda ei saaks ette ennustada ega mõjutada. Kui automaadid veel internetiga ühendatud polnud, siis vahest võiski mehhanismi kuidagi mõjutada, ent nüüd, kui mäng on pidevas ühenduses serveriga, tuleb petmine unustada nii Starbursti kui ka teiste mängude puhul.

Ent pole tarvis nina kortsutada – Starburstis sohki teha ei saa, ent internet on sellest hoolimata täis nõuandeid, milliseid strateegiaid kasutada, et oma võiduvõimalust suurendada. Nutikas Starbursti mängija võidab kindlasti sagedamini, kui see, kes arvab, et temast ei sõltu miski. Toredalt veedetud aega Starbursti mängides!