Levinuimad toidud, mida serveerida konverentsi ajal

Meeldiva ja elamusterohke konverentsi korraldamiseks on vaieldamatult suur roll kohvilaual. Vähem oluline ei ole ka see, mida üldse kohvilauale panna. Mis peaks seal olema? Mis maitseks külastajatele? Teeme siin põgusa ülevaate nendest punktidest, et saaksid teha enda ürituse jaoks parimad valikud.

Hommikuse kohvilaua toidupoolis

Iga toit ei sobi iga kellaaja jaoks. Siin on mõned nüansid, mida meeles pidada siis, kui su üritus toimub hommikul.

  • Kohv. Pole lihtsalt võimalik korraldada hommikust üritust ilma, et kuulajad saaksid korraliku kofeiiniannuse. Samuti tuleks kaasata tee ja kofeiinivabad joogid.
  • Küpsetised – saiakesed, sõõrikud, küpsised. Selle valikuga ei saa kunagi mööda panna. Kindlasti tuleks lauale panna nii soolaseid kui magusaid valikuid.
  • Jogurtid ja müsli. See on küll pisut vähemtraditsiooniline, kuid sobib hästi siis, kui soovid lauale panna midagi tervislikumat. Luua võib näiteks jogurtibaari, kus inimesed saavad ise jogurti kokku panna või võid ka serveerida topsides juba valmis segatud variante.
  • Puuviljad. Värsked puuviljad nagu kohvgi on iga konverentsi lahutamatud osad.

Lõunase konverentsi puhul

Lõuna ajal tahetakse tavaliselt suhu pista tugevamaid kehakinnitusi. Siin on paar mõtet:

  • Võileivad. Olgu tegemist tikuvõileibade või millegi traditsioonilisemaga, võileivad on üks lihtsamaid toiduvariante, mis võimaldab samas ka lõputuid kombinatsioone. Veendu, et lauale oleks panna rohkelt erinevaid maitseid.
  • Kebab. See on küll pisut ebatavaline variant, kuid kebabi on üllatavalt hea süüa käest, samas on see tervislik ja maitsev.
  • Salatid. Sarnaselt võileibadele on versioone lõputult. Lisaks on neid lihtne serveerida ja mugav süüa.

Toidud õhtustele üritustele

Õhtusel ajal võiks mõelda roogadele, mis on levinud kokteilipidudel. Anname sulle paar ideed:

  • Sushi. See on lihtne, klassikaline ja väga stiilne. Samuti on sushi tervislik ja kerge roog, mis sobib hästi õhtuseks ajaks.
  • Erinevad eelroad. Õhtuse konverentsi jaoks sobivad põhimõtteliselt kõik eelroad: täidetud munad, pirukad ja palju muud. See valik sõltub suuresti sinu isiklikust eelistusest, kuid mõtle eelroogadele ja leiad kindlasti hea variandi.

Menüü valimisel võta arvesse peamiselt konverentsi toimumise kellaaega ja oma sihtrühma. Ära unusta pakkuda rohkelt valikuid ning võid olla kindel, et kohvilaud on fenomenaalne!