Mida pidada silmas konverentsiruumi valimisel?

Head konverentsi mäletatakse kahe asjaolu poolest: meeldejääv esitlus ja sisu ning mugav konverentsiruum. Kui istekohad on ebamugavad või ligipääsetavus annab soovida, ei pruugi külalised hiljem kohtumist heade sõnadega mäletada. Samas, kui maitsvad näksid ja hubane atmosfäär on olemas, siis jätab see unustamatu meeleolu. Selleks, et sa ei peaks end pärast siunama halva valiku tegemise pärast, toome välja paar olulist punkti, mida peaksid kahtlemata arvestama.

  • Hea asukoht – ideaalne konverentsiruum asub lähedal kõigele vajalikule, näiteks lähedal bussi- või lennujaamale. Nii ei ole vaja külalistel teha läbi ülemäära keerukat reisi.
  • Ruumis on rohkelt päikesevalgust – kellele meeldiks kuulata esitlust ruumis, mis meenutab pigem punkrit? Naturaalse valgusega ruumis on keskendumisvõime parem ning hubasem istuda.
  • Õhukonditsioneer – vale temperatuur võib kogu kogemuse täielikult rikkuda. Kui on liiga jahe või palav, saavad kuulajad keskenduda üksnes oma ebamugavusele, mitte mõelda kaasa või veel vähem teha olulisi äriotsuseid.
  • Wifi – hea Wifi on täiesti hädavajalik. Tihti on see vajalik juba üksnes esitluste endi tegemiseks, kuid unustada ei tohi ka külaliste mugavust. Kiire Wifi olgu olemas!
  • Mugavad istekohad – parima kogemuse tagamiseks on mugavad toolid üks olulisemaid asjaolusid. Ära karda ise proovida istekohti ja veendu, et neil on mugav istuda pikemat aega. Juhul, kui konverentsi ajal on vaja vaadata ka ekraani, veendu, et tagumistes ridades istuvad inimesed näevad samuti ekraani lugeda.
  • Paber ja pastakad – see punkt ei lähe tavaliselt kellelegi meelest, kuid kuna produktiivse ürituse tarbeks on kirjutusvahendid äärmiselt olulised, tasub seda üle korrata. Professionaalne konverentsiruum on alati varustatud kirjutusvahenditega!
  • Kvaliteetne kohv, tee ja toit – kes suudaks tühja kõhuga teha tööd või kaasa mõelda? Soojad joogid ja toit on konverentsiruumide lahutamatu osa, rääkimata sellest, et kohvipausi ajal on võimalik teistega juttu ajada ja mõtteid vahetada. Ilma joogi- ja toidupooliseta ei ole konverentsiruum midagi väärt!

Loodetavasti annavad need mõned punktid sulle suuna kätte. Oleme kindlad, et kui teed valiku meie nõuannete abil, ei pea sa otsust hiljem kahetsema!