Parimad linnad Euroopas konverentsi pidamiseks

Konverentsi korraldamisel tuleb esimese faktorina kaaluda mõistagi asukohta. On ärikohtumisi, loenguid ja muid sarnaseid konverentsiüritusi, mille puhul ei ole küll võimalik asukoha valimisel olla ülemäära valiv, kuid kui eesmärk on valida parim võimalik kohtumispaik Euroopas, on valikuvõimalused avaramad. Kas valida väiksem ja eksootilisem linn või korraldada konverents Euroopa ärimekas? Vaatame alljärgnevalt parimaid linnu, kus võiksid oma järgmise ärikohtumise korraldada.

  • Tallinn – alustame listi muidugi meie kodumaa pealinnast. Kui oled korraldamas konverentsi, kuhu ootad rohkelt välismaiseid külalisi, siis milleks korraldada üritus võõral maal, kui võid seda teha hoopis siinsamas? Tallinn asub suurepäraselt kõigele lähedal ning meie lennuliiklust võib samuti kiita, seega ei tohiks ühegi külastaja jaoks olla probleem Tallinnase tulemine üritusel osalemiseks.
  • Brüssel – Euroopa keskel asuv linn ei ole põhjuseta äriline ja poliitiline keskus. Kuigi Brüsselis peatumine võib olla kallimapoolne, ei saa salata, et kui soovid oma üritusega meelde jääda, tasub see korraldada taolises linnas.
  • Barcelona – kas unistad päikesepaistest ja soojast rannaliivast? Barcelona on võrratu linn konverentsi korraldamiseks just kevadel ja sügisel, kui meil puhuvad veel pisut külmemad tuuled. Ilmselt just sellel põhjusel on linn tuntud mitte üksnes puhkuse sihtpunktina, vaid seal korraldatakse iga aasta sadu suurüritusi.
  • Berliin – Saksamaalt on pärit paljud maailma kõige kuulsamad brändid ja tehnoloogilised edasiarendused, seega miks mitte korraldada oma konverents just selles suurlinnas? Saksamaa on omamoodi kodune ka Skandinaavlastele, mis annab aina rohkem põhjust oma ürituse korraldamiseks just Berliinis.
  • Krakow – kui su konverentsi sihtgrupp on pärit Ida-Euroopast, on Krakow üks parimaid kohtumispaiku. Tipptasemel hotellid ja infrastruktuur on vaid ühed mitmetest põhjustest, miks tee Poola poole võtta.
  • London – üks Euroopa suurimaid ja tuntumaid linna London on igas mõttes Euroopa majanduspoole kese. Kui otsid maailmatasemel konverentsiruume või võimalikult rahvusvahelist kohtumispaika, tasub mõelda Londoni peale.

Asukoha puhul tasub mõelda eelkõige sellele, kas linna on võimalik jõuda mugavalt ning kuivõrd heal tasemel on sealsed hotellid ja muud asutused. Kui valid ühe neist eelmainitud paikadest, ei pea sa kindlasti muret tundma!